Keraamika töötuba täiskasvanutele

Vanamõisa seltsimajas toimuvad iganädalased keraamikakursused keraamika huvilistele.

Kursused kestavad sügisest suve alguseni. Suvisel ajal toimuvad kursused Kütke külas.

Keraamikakursustele on oodatud kõik, kes tunnevad rõõmu isetegemisest ning soovivad arendada oma loovust. Oodatud on täiesti algajad kui ka kogenud keraamikasõbrad.

Keraamikakursus pakub suurepärast võimalust tutvuda põnevate tehnikatega, avastada enda loomingulisus ja täiustada käelist osavust.  Töötoas osalejad saavad savi vormimise algteadmised ja oskused, õpivad erinevaid tehnikaid ja valmistavad vahvaid esemeid. Savi materjalina on väga hea käsitleda, kuna võimaldab  valmistada väga fantaasiarohkeid keraamilisi esemeid, ainult lase oma loovusel lennata! Kõik valmistööd põletame ning saate need endale koju kaasa.

Kursus kestab 4 tundi. Kursus koosneb kahest etapist – savist eseme valmistamine (2 tundi) ning hiljem selle lõppviimistlemine ehk glasuurimine (2 tundi). Eseme valmistamise ja viimistlemise vahe on vähemalt nädal aega.  Korraga mahub meisterdama 15 inimest.

Tasuda saab kas 2 korra tasuna 2x2h 45€  või 1kuu tasuna ( 4 korda kuus 2h) 75€
Tasumine käib kohapeal sularahas.
Hind sisaldab kõiki vajalikke materjale, juhendamist ja põletusi.

Registreeri end siin:

 

 

Laste keraamikahommik

Lastele toimuvad keraamikakursused kaks korda kuus pühapäeviti kl. 11.00-12.30. Oodatud on lapsed vanuses 4-12. Laste keraamika kuutasu 2 korda kuus 1,5 h on 30€. Registreerimine on laste töötoas osalemiseks kindlasti vajalik! Registreeri laste keraamikaringi siin:

Individuaalkursused gruppidele kokkuleppel.

Tule ja naudi isetegemist, ning tunne rõõmu oma loomingust!

Kursuseid juhendab Kaja Tammsalu.

 

Väikelapse ja vanema keraamika hommik

Registreeri siin: