Keraamika kursused ja keraamilised kingitused

Kursused

Vanamõisa seltsimajas toimuvad iganädalased keraamikakursused keraamika huvilistele. Kursused kestavad sügisest suve alguseni. Suvisel ajal toimuvad kursused Kütke külas.

Keraamikakursustele on oodatud kõik, kes tunnevad rõõmu isetegemisest ning soovivad arendada oma loovust. Oodatud on täiesti algajad kui ka kogenud keraamikasõbrad.

Keraamikakursus pakub suurepärast võimalust tutvuda põnevate tehnikatega, avastada enda loomingulisus ja täiustada käelist osavust. Töötoas osalejad saavad savi vormimise algteadmised ja oskused, õpivad erinevaid tehnikaid ja valmistavad vahvaid esemeid. Kõik valmistööd põletame ning saate need endale koju kaasa.

Kursus kestab 4 tundi. Kursus koosneb kahest etapist – savist eseme valmistamine (2 tundi) ning hiljem selle lõppviimistlemine ehk glasuurimine (2 tundi). Eseme valmistamise ja viimistlemise vahe on vähemalt nädal aega.  Korraga mahub meisterdama 10 inimest.

Nelja tunnise kursuse tasu  on 25 eurot.
1 kuu (4 korda kuus) 40 eurot.
Hind sisaldab kõiki vajalikke materjale, juhendamist ja põletusi.

Lastele toimuvad keraamikakursused kaks korda kuus pühapäeviti kl. 12.00-13.30. Oodatud on lapsed vanuses 4-12. Registreerimine on laste töötoas osalemiseks kindlasti vajalik! Registreeri end laste töötuppa siin

Individuaalkursused gruppidele kokkuleppel.

Tule ja naudi isetegemist, ning tunne rõõmu oma loomingust!

Kursuseid juhendab Kaja Tammsalu.

Anna oma osalemissoovist teada siin:

Advertisements